Kayseri Cam Balkon Sistemleri

Kayseri Cam Balkon Uzmanı

Kayseri’de binlerce eve cam balkon yapan deneyimli ekibimiz, ihtiyaca özel ölçülerde yüksek kaliteli Cam Balkon sistemleri üretiyor. Size de balkonunuzun keyfini çıkarmak kalıyor. Cam Balkon yaptırmak için şimdi modellerimizi inceleyin!

  Add a header to begin generating the table of contents

  Kayseri Cam Balkon M2 fiyatı

  Tüm Cam Balkon modellerimiz %10 indirim fırsatıyla.
  Sizde evden çıkmadan 6+ taksit fırsatıyla cam balkon yaptırmak isterseniz şimdi tıklayın, sizi ücretsiz arayalım.

  Cam Balkon
  Sürme Sistemler

  Vizyon

  Şeffaf Cam Balkon

  2030
  m² fiyatıdır.
  • Ücretsiz Keşif
  • Ücretsiz Montaj
  • Gelişmiş Garanti
  • Kalitesi Belgelendi
  • 8 mm Temperli Cam
  • Sorunsuz Çalışan Sistem

  Vizyon

  Renkli Cam Balkon

  2100
  m² fiyatıdır.
  • Ücretsiz Keşif
  • Ücretsiz Montaj
  • Gelişmiş Garanti
  • Kalitesi Belgelendi
  • 8 mm Temperli Cam
  • Sorunsuz Çalışan Sistem

  Vizyon

  Şeffaf Isıcamlı Cam Balkon

  2420
  m² fiyatıdır.
  • Ücretsiz Keşif
  • Ücretsiz Montaj
  • Gelişmiş Garanti
  • Kalitesi Belgelendi
  • 8 mm Temperli Cam
  • Isı Camlı Özel Sistem
  • Sorunsuz Çalışan Sistem

  Vizyon

  Renkli Isıcamlı Cam Balkon

  2500
  m² fiyatıdır.
  • Ücretsiz Keşif
  • Ücretsiz Montaj
  • Gelişmiş Garanti
  • Kalitesi Belgelendi
  • 8 mm Temperli Cam
  • Isı Camlı Özel Sistem
  • Sorunsuz Çalışan Sistem

  Cam Balkon Fiyat Hesaplama

  Vade Farksız 6+ Taksit Fırsatı

  Cam Balkon Modelleri

  Estetik & Tasarım Bir Arada!

  Mekanlarınızı tüm mevsimler için elverişli bir ortam haline getiren, üstün koruma ve güvenlik önlemleri ile estetik tasarımların bir arada bulunduğu sistemdir.

  Evleriniz için!
  Mekanlarınıza Değer Katar

  Yapılarınızın iç ve dış görünümüne değer katan Isıcamlı Cam Balkon Sistemi ile evlerinizde daha fazla ısı yalıtımı sağlayın.

  Kısıtlı Alanda Etkili Çözüm!

  Kısıtlı alanlara hareket özgürlüğü sağlayan SCS-L sürme sistemleri, farklı uygulama seçeneklerine cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Yer kayıplarını en aza indirerek artı kullanım alanları sağlayan sürme sistemlerle mekanlarınıza değer katın.

  Ev, İşletme & Projeler İçin
  Zorlu İklim Koşulları İçin

  Dört mevsim mekanlarınıza estetik ve güven katmak katlanır cam sitemleri ile artık çok kolay. Katlanır Cam Sistemleri mekanları birbirinden ayırırken görsel olarak tamamının algılanması, üstün güvenlik sağlaması ve bu camların hareket ettirilmesi sırasında rahat ve sessiz çalışması ile öne çıkmaktadır.

  Ticari İşletmeler & Mekanlarınız İçin
  Kısıtlı Alanda Etkili Çözüm!

  En gelişmiş teknolojiyle üretilen ve 4 mevsim iklim koşullarında güvenle kullanabileceğiniz çözümler sunar. İster özel bahçeniz ister ticari mekanınız için size her koşulda sıcaklık, kolaylık ve estetiklik getiren özel mimari çözümler.

  Cam Balkonla İlgili En Çok Merak Edilenler

  Cam Balkon evlerimizin, mekanlarımızın nadide alanı olan balkonların ferahlığını koruyabilmek ve dört mevsim kullanımına olanak sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. İstenilen zaman açık istenilen zaman kapalı olarak kullanılabilen kullanılabilen cam balkon almaya karar vermişseniz seçeceğiniz modelde şunlara dikkat etmelisiniz.

  Öncelikle ihtiyaç doğru saptanmalı. Aranılan konfor mu görsellik mi estetik kaygının yanında fonksiyonel de mi olmalı? Bu aşamada doğru karar alabilmek için, uzman ekibimiz de ücretsiz keşif imkanı sunarak bilgi birikimini sizlerle paylaşmaktadır.

  Çoğu zaman çocuklu ailelerde ihtiyaç, ısı kaybının önüne geçilmesi olarak karşımıza çıkıyor. Mekanlarının cephesi güneş görmeyen, daha soğuk ve sert koşulların yaşandığı yerlerde çoğunlukla Isı Camlı Cam Balkonlar tercih edilmektedir. Camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bütçenize katkısını doğrudan görebilirsiniz. Kullanacağınız Camların özellikleri ve renkleri performans değerlerini yükseltir. Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekânlarda yaşamanızı sağlamaktadır. Eğer camekan bir alanın daha güzenli daha sağlıklı olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz modellerden biri de Sürme Sistemli Camlardır. Özellikle eşiksiz cam sistemiyle mekanınızdaki estetik algıyı mükemmel şekilde yönetebilirsiniz. Ofisinizde, kafe, restoran gibi işletmelerinizde ihtiyaçlarınıza en doğru cevap verebilecek modellerden biri Giyotin Pergole Sistemler  olarak karşımıza çıkmaktadır. Derin estetik algısıyla müşterilerinizi memnun edip birden çok selfie köşesi de yaratabilirsiniz 🙂 Cam Balkon modellerimiz müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkıp gereksinimlere en uygun şekilde cevap verebilmek amaçlanmıştır.

  • Yalıtımı sağlar.Gelişmiş yalıtım teknolojisiyle ısı kabının önüne geçer. Isı kabının engellenmesiyle enerji ve maliyet tasarrufu sağlayarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.
  • Sesi azaltır. Çevredeki dış seslerin ve ev içerisindeki gürültünün yalıtılmasını sağlar.
  • Dört mevsim balkon kullanmanıza olanak sağlar.  Hava muhalefetinden kaynaklanan olumsuz koşullardan etkilenmez, hissetmezsiniz.
  • Yaşam alanınızı genişletir. Cam balkon sistemleriyle birlikte dilerseniz balkon mekana katılarak da geniş bir alana kauşabilirsiniz. Her mevsim kullanabileceğiniz balkonlarınız sizlere ek yaşam alanı sunar.
  • Balkonunuzu dış etkenlerden korur. Cam balkon sistemleriyle birlikte balkonlarınızda zamanla oluşabilecek hasarların önüne geçersiniz. Ayrıca dışarıdan gelen toz ve pislik evlerinize girmez.Daima temiz ve düzenli balkon görünümüne sahip olabilirsiniz.
  • Güvenli ortam sunar. Özellikle çocuklarınız için  balkonlar korkulu rüyanız olmaktan çıkar, güvenle oynayabilecekleri br alana kavuşmuş olursunuz. 
   

   

   

  • Profil Sistemi vardır. Çerçeveli, kayar ve sağa sola dönebilir alt eşik havalandırma sistemi seçeneği kanatlar iç ve dışa doğru katlanabilir. Kanatlar istenildiği takdirde sağa,sola ya da her iki tarafa katlanabilir alüminyum fitiller sayesinde camlar arasındaki boşluğu ortadan kaldırma Zeminden kaynaklanan hataları ayar profili ile düzeltme imkanı sunulur. 
  • Sızdırmazlık ve havalandırma imkanı sunar. Kanatlar arasında 3-5 mm arası boşluk İsteğe bağlı olarak kanatlar arasındaki boşluğu pvc fitille ortadan kaldırma Alt ve üst profillerde iç ve dış taraftan fırça contalar ile donatılmıştır Alt ve üstte kullanılan contalar kanatlara değil kanat profillerine monte edilip sabitlenmiştir Çatal klavuz ile birlikte özel olarak tasarlanmış havalandırma aparatını beraber kullanma seçeneği  sunulur.
  • Aksesuar tercihi sunulur. Tüm aksesuarla profiller içerisinde tamamen görünmeyecek şekilde ayarlanmıştır Az bakım gerektiren ve tamamen paslanmaz emniyetli aksesuarlar İçten kilitleme ve açma seçeneği Döndürülebilir kilitle kilitleyip açma seçeneği Kanatları iki farklı model ve üç farklı renkte kanat tutma aparatı ile sabitleme seçeneği Siyah, beyaz ve gri olmak üzere 3 farklı renkte aksesuar seçeneği vardır.
  • Su tahliye sistemi mevcuttur. Tüm aksesuarla profiller içerisinde tamamen görünmeyecek şekilde ayarlanmıştır Az bakım gerektiren ve tamamen paslanmaz emniyetli aksesuarlar İçten kilitleme ve açma seçeneği Döndürülebilir kilitle kilitleyip açma seçeneği Kanatları iki farklı model ve üç farklı renkte kanat tutma aparatı ile sabitleme seçeneği Siyah, beyaz ve gri olmak üzere 3 farklı renkte aksesuar seçeneği sunulmaktadır.
  • Cam kalınlığı sunulumaktadır. 8 ve 10 mm kalınlığında emniyetli ve temperli cam bölmeler Cam bölmeler gizli vidalarla ve özel yapıştırıcı ile kanat profillerine üstten ve alttan güvenlikli biçimde sabitlenmiştir Cam bölmeleri kolayca yer değiştirme imkanı vardır.
  • Renk seçim imkanı vardır. Eloksal,beyaz,ahşap desenli ve pres olmak üzere 4 farklı renk seçeneği Opsiyonel olarak tüm RAL renklerinde boyanabilme seçeneği sunulmaktadır.

   Tamamen size ve ölçülerinize özel cam balkonlar üretiyoruz. 3D yazılımımızla cam kalınlığı, cam rengi, profil rengi ve cam açılışına kadar tüm detaylarıyla Cam Balkon projenizi kendiniz tasarlayabilirsiniz.

  Cam balkonlarında kullanılan camlar normal standart 5 kat daha fazla dayanıklıdır. Camlardan oluşması  sizi korkutmasın! Darbelere karşı oldukça dayanıklı olan cam balkonlar büyük bir basınçla kırılsa bile ufak parçalar hale gelemez, dağılmaz. Camın tamamen düşüp un ufak olaması gibi bir tehlike asla arz etmez.  Çift temperli camlar 8 ve 10 mm kalınlığında emniyetli ve temperli cam bölmeler  bulunmaktadır. Cam bölmeler gizli vidalarla ve özel yapıştırıcı ile kanat profillerine üstten ve alttan güvenlikli biçimde sabitlenmiştir. Cam bölmeleri kolayca yer değiştirme imkanı sunmasıyla birlikte cam balkonların tehlikeli olmadığını söyleyebiliriz.

  Cam Balkon camlarımız sizlere farklı renk imkanı sunmaktadır. Satina kumlu cam, şeffaf, mavi, yeşil renk skalamızla balkonunuzu gönlünüzce özelleştirebilirsiniz. Ev için daha çok tercih edilen renklerimiz şeffaf ve mavi olmakla birlikte tercih edilen diğer renklerimizden de geri dönüşler oldukça sevindiricidir.

  Cam Balkon profil renklerinde ise statik beyaz, eloksal, bronz, ve ahşap mevcuttur. Kişi tercihlerinin etkili olduğu bu seçimler evin ve balkonun yapısına,duvarların rengine en çok yakışacak şekilde optimize edilmelidir. Otantik alanlar için ahşap renk mekana bambaşka bir hava katmaktadır, dağ evi gibi  bir alan tasarlamayı planlıyorsanız tavsiyemiz ahşaptan yana olacaktır. Normal ev için genel surette cam balkon profil rengi eloksal ve statik beyaz tercih edilmektedir. Ortamı aydınlatan renkler balkonu daha ferah ve iç açıcı göstermenizde katkı sağlamaktadır. 

  Cam Balkon fiyatlarımız balkonun yüksekliği ve uzunluğu çarpılarak elde edilen metrekare değeri ile tercih edilen cam balkon modelinin metrekare fiyatı çarpılarak  belirlenir.  Balkonun fiziksel şekli ve yapısından kaynaklanan balkonda kullanılması zorunlu ek malzemeler, işlevsel olarak hizmetinize sunulan perde profili, alüminyum fitil gibi ek malzemeler cam balkon fiyatı hesaplanırken dikkate alınmalıdır.

  Fiyatlarımızda karşılaştırma yaparken profil sistemlerine, cam kalınlıklarına, renk tercihine sızdırmazlık durumuna, su tahliye sisteminin bulunmasına gibi birbirinden farklı birçok faktöre bağlı olduğunu ve kalite farkını hesaba katmayı unutmayınız.  Montaj öncesi ücretsiz keşif imkanı sunduğumuz ürünlerimizi aynı şekilde ücretsiz montajını da karşılamaktayız. Montaj sırasında veye sonrasında herhangi bir ek ücretle karşılaşmayacağınızı taahhüt ederiz. 

  Fiyatlarımızda vade farksız 6-8 taksit imkanı sunarak müşteri dostu olmaya devam ediyoruz.

  Soğuk bölgeler, çocuklu aileler, cephe sorunu yaşayanlar için en uygun çözümü sunan ısıcamlı cam balkon sistemlerinde; camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Isıcamlı cam balkon tercih ederek artık kış aylarında da balkonun sefasını sürmeye devam edebilirsiniz. Sıkça üşütüp hastalanan, evinde yaşlısı bulunanlarımız için şahane çözüm olmaya devam etmekte. 

  Isıcamlı cam balkonlarda kullanacağınız camların özellikleri ve renkleri performans değerlerini yükseltir. Daha kalın cam tercih ederek daha fazla ısı yalıtımı sağlayabilir, daha koyu renkler tercih ederek ısının emilimini sağlayabilirsiniz. 

  Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekânlarda yaşamanızı sağlamaktadır. Balkonun yalnızca yaz aylarında rahatça kullanımına son veren ısıcamlı cam balkon uygulamamız sayesinde olumsuz hava koşullarından asla etkilenmeyecekseniz. Dışarıda yağmur, çamur, fırtına olduğunda balkonunuz korunmuş temizliği sağlanmış olacaktır. 

  Kazalara ve hırsızlığa karşı önlem amacıyla ısıcam bünyesinde temperli olarak emniyet ve güvenlik camları kullanılmalıdır. Zemin katlardaki güvenlik korkusunun önüne geçebileceğiniz ısıcamlı cam balkon uygulamasıyla güven içerisinde hayatınıza devam edebilirsiniz. 

  Özellikle daha hayatın karmaşasından uzak alanlarda kurduğunuz hayatınız varsa güvenliği artık dert etmenize gerek yok. Isıcamlı cam balkonlarla daha sağlıklı bir mental hayatın yanı sıca sıcacık bir düzen kurabilirsiniz.

  Cam balkonların takılma süresini modelin imalat süresi ve montaj süresi etkilemektedir. Cam balkonlarımızın teslimat süresi yapılan keşifin ardından istediğiniz boy ve modelin imalatına göre değişmekle birlikte, mümkün olan en kısa zamanda yapılmaya çalışılmaktadır. Mevsim ve iş yoğunluğun göre de değişen teslimat süresini 7-15 iş günü içerisinde kullanıma elverişli hale getiriyoruz. 

  Evet! Cam balkonunuz sökülebilir. Mekan değiştirme, taşınma,modelden sıkılma gibi durumlar için cam balkonlar tabi ki sökülmeye uygundur. Fakat mutlaka cam balkonunuzu sökmeden önce tüm hesaplar ayrıntısıyla yapılmalıdır. Alınacak yeni ölçüler için söktüğünüz cam balkonun uygun olup olmadığının net olarak tespit edilmesi gerekir.

   

  Cam balkonlarda kullanılan camlar normal camlara nispeten 5 kat daha fazla dayanıklıdır. Çift Temperli Camlar tercih ettiğimiz cam balkon modellerimiz güvenlik camları olarak tanınmaktadır. Balkonları daha güvenli hale getirmek için de sıklıkla tercih edilen cam balkon modellerimiz, güvenli bir balkon imkanı sunmanızda büyük rol oynuyor. Artık çocuklarınızın balkonda rahatça zaman geçirmemesi mümkün mü? Siz başka alandayken çocuğunuzun veya sevdiklerinizin balkondan sarktığını düşünmek sizi korkutmasın. Sunduğumuz güvenli hizmetle birlikte huzur içinde yaşayabilirsiniz.

   

   Cam Balkon sistemimizde kullanılan camlar temperli camdır. 8 mm ve 4+16+4 temperli camlar, yüzeysel darbelere ve rüzgâra karşı oldukça dayanıklıdır.

  Kimi bölgelerde mevsim fark etmeksizin ciddi miktarlarda korkutucu rüzgarlar meydana gelir. Dolayısıyla da camların kırılması korkusu insanlarda oluşabilir.  Alüminyum doğrama sistemi 6mm tork vida kalınlığına sahip vidalar ile sabitleme yapılmaktadır.

  Kanatlar arasında 3-5 mm arası boşluk isteğe bağlı olarak kanatlar arasındaki boşluğu PVC fitille ortadan kaldırma olanağı sağlıyoruz. Alt ve üst profillerde iç ve dış taraftan fırça contalar ile donatılmıştır. Alt ve üstte kullanılan contalar kanatlara değil kanat profillerine monte edilip sabitlenmiştir.

  Yıllardan beri severek ve çokça talep edilen cam balkonlar hastane, ofis, otel, ev vb birçok alanda kullanılmaktadır. Aynı zamanda ses yalıtımı olmasından dolayı rüzgar sesi de artık sizi ve çocuklarınızı korkutmayacak! 

  Soğuk bölgeler, çocuklu aileler, cephe sorunu yaşayanlar için en uygun çözümü sunan ısıcamlı cam balkon sistemlerinde; camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Isıcamlı cam balkon tercih ederek artık kış aylarında da balkonun sefasını sürmeye devam edebilirsiniz. Sıkça üşütüp hastalanan, evinde yaşlısı bulunanlarımız için şahane çözüm olmaya devam etmekte. 

  Isıcamlı cam balkonlarda kullanacağınız camların özellikleri ve renkleri performans değerlerini yükseltir. Daha kalın cam tercih ederek daha fazla ısı yalıtımı sağlayabilir, daha koyu renkler tercih ederek ısının emilimini sağlayabilirsiniz. 

  Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekânlarda yaşamanızı sağlamaktadır. Balkonun yalnızca yaz aylarında rahatça kullanımına son veren ısıcamlı cam balkon uygulamamız sayesinde olumsuz hava koşullarından asla etkilenmeyecekseniz. Dışarıda yağmur, çamur, fırtına olduğunda balkonunuz korunmuş temizliği sağlanmış olacaktır. 

  Cam Balkonun kalitesi belirleyen belli başlı özellikler vardır;
  1. Kullanılan alüminyum profilin  kalınlığı 3mm'den fazla olmalıdır.Kesinlikle hurda profil içermemelidir.  Ürünlerimizin hepsinde profil sistemi vardır. Çerçeveli, kayar ve sağa sola dönebilir alt eşik havalandırma sistemi seçeneği bulunur. Kanatlar iç ve dışa doğru katlanabilir. Kanatlar istenildiği takdirde sağa,sola ya da her iki tarafa katlanabilir. 
  2. Kullanılacak tekerler paslanmaz olmalıdır. Çünkü yaş, yağmur ve karla karşılaşacağı için seçilen malzemenin paslanmaz olması gerekir. Temizliği konusunda da yıkamaya uygun olacağı için suyla temas ettiğinde paslanmaması son derece kıymetlidir.
  3. Cam aralarında bulunan şeffaf fitiller UV ışınlarına karşı daha dayanıklı ve ayrıca sağlıklı olmalıdır. Alüminyum fitiller sayesinde camlar arasındaki boşluğu ortadan kaldırma imkanı sunar. Zeminden kaynaklanan hataları ayar profili ile düzeltme imkanı sunulur. 
  4. En önemlisi kusursuz ölçü ve montaj olmalıdır. Ücretsiz keşif imkanı sunduğumuz cam balkon hizmetimizde titizlikle ölçüler alınır. Müşteri istekleri tam anlamıyla karşılanmaya çalışılır. Kendimizle en çok iftihar ettiğimiz konu da kesinlikle montajdır. Milimetrelik hesaplarla en iyi, en kaliteli hizmeti sunabiliyoruz.

  Siyah cam balkonlar haliyle güneş ışığını daha az içeri alacaktır. Balkonun bu durumda daha karanlık olması beklenen bir sonuçtur.

  Burada önemli bir başka nokta da havanın açıklık durumudur. Eğer hava açık güneşli bir günde ise çok fazla karanlık olmaz, tam tersi bulutlu, sisli , kapalı bir günde ise ortamın daha karanlık olacağı kaçınılmaz bir gerçektir.

  Müşterilerimiz tarafından özellikle tercih edilen renkli camlar ortama farklı bir ambiyans katar. Parlak güneş ışığından haz etmeyen müşterilerimiz için tavsiye edebileceğimiz renkli camlardan dilediklerini seçip uyguluyoruz.

  Füme cam balkonlar daha çok tanınan bilinen ismiyle siyah renkli cam balkonlar, dışarıdan bakıldığı zaman mekanının içerisin görünmemesi için, iç ortamın görünmesinden dolayı rahatsız olan insanlar tarafından tercih sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Ayrıca güneşi belli bir sınıra kadar kıran füme renkli cam balkonlar, içeriye serinlik sağlaması için de tercih edilir. Güneş ışınlarının tamamını içeri alamadığı için haliye daha serin ortam oluşturur. Böylece klima kullanımı azaltılıp enerji ve elektrik tasarrufu sağlanabilir.

   

   

  Cam balkonların en zor ve en meşakkatli kısmı maalesef temizlik konusudur. Ama hemen endişelenmeyin! Tüm camların katlanabilir olmasının sağladığı avantajla artık temizlik daha kolaydır. 

  Cam balkonun nasıl temizlenir adım adım anlatalım;

  • Silmek istenilen cam balkon kapalı pozisyonayken iç taraflar silinir. Boyunuzun yetmediği kısımda sandalye takviyesini tavsiye ederiz.
  • İç panellerin hepsi silindikten sonra katlanır cam balkonunuz açık pozisyona getirilir. 
  • Açık hale getirdiğiniz panelin dış kısmı yine içeriden silinir. Tüm kanatlar silindikten sonra işleminiz tamamlanmış olur.

  Böylece dışarı sarkmadan camlarınızın temizliğini yapmış olursunuz. Birçok kadının, erkeğin korkulu rüyası olan dışarı sarkarak cam silmenin getirdiği zorluklarla cebelleşmeden kolaylıkla temizliğinizi yapanbilirsiniz.

  8 ve 10 mm kalınlığında emniyetli ve temperli cam bölmeler mevcuttur.  Cam bölmeler gizli vidalarla ve özel yapıştırıcı ile kanat profillerine üstten ve alttan güvenlikli biçimde sabitlenmiştir. Yani herhangi bir hırsızlık durumu söz konusu olduğu zaman camları kırıp içeri girme ihtimali kesinlikle yoktur. Camlar temperli olduğu için çok büyük darbe ve basınçla ancak kırılabilir ki insan gücünün neredeyse yetersiz olabildiğini söyleyebiliriz.  Elmas gibi aletler aklınıza gelmişse de rahat olun normal camlara nispeten en az 5 kat daha dayanıklı olduğu için cam kesilmez. Cam balkon dışarıdan bir yere tutunma olanağı sağlamadığı için de hırsızlık olayı yaşanmamasına olanak sağlar.

  Vizyon Şeffaf Cam Balkon  ₺515 m² fiyatıdır.

  • Ücretsiz keşif imkanı sunar. Ücretsiz montaj imkanıyla  kesinlikle ek ücret fiyatlandırması yapılmaz.
  • Gelişmiş garanti imkanıyla herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde, hızlı bir şekilde giderilir.
  • Kalite belgelerimiz mevcuttur. Yapılan işin sağlamlığı, kalitesi belirli sertifikasyon işlemlerine tabii tutulur.
  • 8mm temperli cam kullanımıyla sağlamlığı artırılır. 
  • Herhangi bir takılma bozulma gibi olumsuzluklarla  karşılaşmadan sağlam bir mekanizmayla teslim edilir.

  Vizyon Renkli Cam Balkonların fiyatı; 535 m² fiyatıdır.

  • Ücretsiz keşif imkanı sunar. Ücretsiz montaj imkanıyla  kesinlikle ek ücret fiyatlandırması yapılmaz.
  • Gelişmiş garanti imkanıyla herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde, hızlı bir şekilde giderilir.
  • Kalite belgelerimiz mevcuttur. Yapılan işin sağlamlığı, kalitesi belirli sertifikasyon işlemlerine tabii tutulur.
  • 8mm temperli cam kullanımıyla sağlamlığı artırılır. 
  • Herhangi bir takılma bozulma gibi olumsuzluklarla  karşılaşmadan sağlam bir mekanizmayla teslim edilir.

  Şeffaf Isıcamlı Cam Balkon; 800 m² fiyatıdır.

  • Özel ısıcamlı sistem kullanılmaktadır.
  • Ücretsiz keşif imkanı sunar. Ücretsiz montaj imkanıyla  kesinlikle ek ücret fiyatlandırması yapılmaz.
  • Gelişmiş garanti imkanıyla herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde, hızlı bir şekilde giderilir.
  • Kalite belgelerimiz mevcuttur. Yapılan işin sağlamlığı, kalitesi belirli sertifikasyon işlemlerine tabii tutulur.
  • 8mm temperli cam kullanımıyla sağlamlığı artırılır. 
  • Herhangi bir takılma bozulma gibi olumsuzluklarla  karşılaşmadan sağlam bir mekanizmayla teslim edilir.

  Renkli Isıcamlı Cam Balkon fiyatları; 825 m² fiyatıdır.

  • Ücretsiz keşif imkanı sunar. Ücretsiz montaj imkanıyla  kesinlikle ek ücret fiyatlandırması yapılmaz.
  • Gelişmiş garanti imkanıyla herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde, hızlı bir şekilde giderilir.
  • Kalite belgelerimiz mevcuttur. Yapılan işin sağlamlığı, kalitesi belirli sertifikasyon işlemlerine tabii tutulur.
  • 8mm temperli cam kullanımıyla sağlamlığı artırılır. 
  • Herhangi bir takılma bozulma gibi olumsuzluklarla  karşılaşmadan sağlam bir mekanizmayla teslim edilir.
  0 +
  Yıllık Deneyim!
  0 +
  Farklı Proje
  0 +
  Mutlu Müşteri

  Sizin Hala Cam Balkonunuz Yok Mu?

  Size en uygun cam balkon modelleri için deneyimli ekibimizle şimdi iletişime geçin!

  Scroll to Top
  Mesaj Gönder
  Yardım ister misiniz?
  Taner Cam Balkon
  Merhaba,
  Yardımcı olmamızı ister misiniz?
  Call Now Button