Katlanır Cam Sistemleri

18 Yılı Aşan Deneyimle!

Kayseri’de binlerce eve katlanır cam balkon yapan deneyimli ekibimiz, ihtiyaca özel ölçülerde yüksek kaliteli Katlanır Cam Balkon sistemleri üretiyor.Eviniz, iş yerleriniz ve projelerinize özel katlanır cam sistem modelleri ücretsiz keşif, vade farksız 6+ taksit fırsatıyla!

Katlanır Cam Sistemi Modelleri

Kalitesi Belgeli Katlanır Cam Sistemleri

Katlanır Cam Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Neden Katlanır Cam Sistemi Yaptırmalıyım?

 İç mekanlar ve mağaza girişleri için tasarlanmış bu sistem iç mekanlarınıza ve mağazanıza zarif bir görünüm kazandırıp daha çekici bir hale getiriyor. 

Isı Yalıtımı Sağlar

Cam balkon sistemleriyle birlikte ısı kaybının önüne geçeceksiniz ve enerji tasarrufu sağlayacaksınız.

Sesi Azaltır

Dış sesleri azaltır, evinizin içerisine giren gürültü kirliliğini büyük ölçüde önler.

Rüzgar ve yağışları önler

İster cam balkonunuzu açarak temiz havanın keyfini çıkarın, ister yağışlı havalarda kapatarak keyifle kullanın.

Alanınızı Genişletir

Katlanır Cam sistemleriyle geniş iç alanlarınızı bölerek ek yaşam veya çalışma alanı haline getirebilirsiniz.

Kullanımı Kolaydır

Sistemi enerji harcamadan hızlıca açıp kapatabilirsiniz. Bölmeler tek tarafa toplanabildiği için yer tasarrufu sağlar. Kanatları yer ile temas etmediği için ayrıca raylı bir düzeneğe ihtyaç yoktur.

Güvenlik Katar

Cam balkon sistemlerimizle birlikte balkonlarınız çocuklarınızın oynayabilecekleri güvenli mekanlara dönüşüyor.

Katlanır Cam Sistemi Özellikleri

Profil Sistemi

Tamamen çerçevesiz ,kayar ve sağa sola dönebilir Kanatlar içe doğru katlanabilir Kanatlar istenildiği takdirde sağa,sola ya da her iki tarafa katlanabilir Yan dikmeli ya da yan dikmesiz profil seçeneği ya da 2 farklı yan dikme seçeneği Sistemin yüksekliği isteğinize göre ayarlanabilir

Sızdırmazlık & Havalandırma

Kanatlar arasında 3 - 5 mm arası boşluk İsteğe bağlı olarak pvc fitille boşluğu ortadan kaldırma Alt ve üst profillerde iç ve dış taraftan fırça contalar ile donatılmıştır Alt ve üstte kullanılan fitiller kasa profiline değil kanat profillerine monte edilip sabitlenmiştir Bu sistem ofis, mağaza ve işyerleriniz için idealdir.

Aksesuarlar

Tüm aksesuarla profiller içerisinde tamamen görünmeyecek şekilde ayarlanmıştır Az bakım gerektiren ve tamamen paslanmaz, emniyetli aksesuarlar Döndürülebilir kilitle İçten ve dıştan kilitleme açma seçenekleri Manuel ve hidrolik kapı kapatıcısı ile açılım seçenekleri Yan sürgü mekanizması sayesinde kanatları birbirine sabitleme seçeneği Kenar sürgü mekanizması sayesinde kanatları dilerseniz ayrı ayrı zemine sabitleme Krom kaplı paslanmaz kapı kolu seçeneği Siyah renkte kaliteli aksesuarlar Opsiyonel olarak tüm RAL renklerinde boyalanabilme seçeneği

Montaj

Kanatlar 2'şer adet yatay olarak yukarıdan hareket eden ve bakım gerektirmeyen tekerleklerle donatılmıştır Hareket sistemine polyamid kaplı yüksek kaliteli rulmanlar kullanılmıştır Rulmanlarda paslanmaz çelik bileşenler kullanılmıştır Düşük gürültü, düşük aşınma ve sıcak-soğuğa karşı dayanımlı kanat profilleri Max. kanat yüksekliği: 3500 mm

Cam

10 - 12 mm kalınlığında emniyetli ve temperli cam bölmeler Cam bölmeler gizli pim ve özel yapıştırıcı ile kanat profillerine üstten ve alttan güvenlikli biçimde sabitlenmiştir Cam bölmeleri kolayca yer değiştirme imkanı

Renk Seçimi

Eloksal,beyaz,ahşap desenli ve pres olmak üzere 4 farklı renk seçeneği

KDS Isı Yalıtımlı Katlanır Cam Kapı Sistemi

Çevre şartlarına karşı yüksek koruma sağlayan ısı yalıtımlı katlanır kapı sistemi modern görüntüsü ile görselliği ön plana çıkarmanın yanısıra, en zorlu iklim koşullarında kullanılamak için tasarlanmıştır. Eşikli veya eşiksiz kullanılabilmesi sayesinde her türlü ihtiyacı karşılayabilmektedir. Katlanır olma özelliğinden dolayı, açıldığı zaman dış mekanla iç mekanın kesintisiz olarak birleşmesini sağlar. Kullanılan dörtlü EPDM contalama sistemi ile mükemmel ısı, ses, hava ve su yalıtımı sağlayarak mekanları konforlu yaşam alanları haline getirir. Sağlamış olduğu ısı yalıtım performansı ile enerji maliyetlerinin düşmesini ve yaşam konforunuzun artmasını sağlar.

KCS Üstten Askılı Katlanır Cam Sistemleri

Dört mevsim mekanlarınıza estetik ve güven katmak KCS katlanır cam sitemleri ile artık çok kolay. Sistem yapısında, yerde kılavuz veya herhangi bir eşik olmaması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Kullanılan tüm malzemelerde kalitenin ön planda tutulması bu sistemin kullanımının kolaylığını ve çok uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. KCS, mekanları birbirinden ayırırken görsel olarak tamamının algılanması, üstün güvenlik sağlaması ve bu camların hareket ettirilmesi sırasında rahat ve sessiz çalışması ile öne çıkmaktadır.

KCS-L Menteşeli Katlanır Cam Sistemi

KCS-L katlanır cam sistemleri kullanıldığı ortamlara genişlik ve rahatlık sağlayarak istenildiği zaman komple açılabilmesi ve istenildiğinde de tamamının kapatılabilmesi sayesinde mekanlar dört mevsime uyumlu hale gelebilmektedir. Yerde kılavuz veya eşik bulunmaması ve tavanda park alanı oluşturulmasına gerek olmamasından dolayı oldukça pratik bir çözüm sunarak; mağaza, restoran, cafe, otel, ofis bölümleri ve toplantı salonları gibi mekanlar için tasarlanan KCS-L katlanır cam sistemleri kullanıldığı ortamlara genişlik ve rahatlık sağlar.

Neden Taner Cam?

Özel Üretim

Tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel üretiyoruz!

Belgelenmiş Kalite

Sizlere kaliteleri belgelenmiş markalarla hizmet veriyoruz.

Garantili Hizmet

Taner Cam garantisi satış sonrasında da sizlerle.

Vade Farksız Taksit

Vade farksız 6+ arası taksit yapıyoruz.*

Ücretsiz Keşif

Üretim öncesi ücretsiz keşifle hataları minimuma indiriyoruz.

0 +
Yıllık Deneyim!
0 +
Farklı Proje
0 +
Mutlu Müşteri

Sizin Katlanır Cam Sisteminiz Yok Mu?

Size en uygun katlanır cam sistemi modelleri için deneyimli ekibimizle şimdi iletişime geçin!

Scroll to Top
Mesaj Gönder
Yardım ister misiniz?
Taner Cam Balkon
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?